Törökszentmiklósi Kodály Zoltán Alapfokú Művészeti Iskola

Kezdőlap/Home Eredmények /Results Letolthető anyagok Downloads

 

VI. NEMZETKÖZI HEGEDŰ FESZTIVÁL
/ TÖRÖKSZENTMIKLÓS, 2019. március 8-9./

Táblázat letöltése PDF

Város
Iskola
Növendék
Minősítés
Korcsoport
Felkészítő tanára
Budakeszi
Czövek Erna Alapfokú Művészeti Iskola
Szita Júlia
Bronz
I.
Fledrich Zsanett
Budapest
Weiner Leó Katolikus Zeneiskola AMI és Zeneművészeti Szakgimnázium
Seregélyes Nóra Ágota
Bronz
I.
Ludmány Emilné
Budapest
Szent István Király Zeneművészeti Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
Póliska Blanka Zsuzsanna
Arany
I.
Csík Bernadett
Budapest
Kroó György Zene- és Képzőművészeti Kőbányai Alapfokú Művészeti Iskola
Sulyok Tünde Virág
Dicséret
I.
Juhászné Mogyorósi Judit
Budapest 
Kroó György Zene- és Képzőművészeti Kőbányai Alapfokú Művészeti Iskola
Patocskai Blanka Szonja
Dicséret
I.
Juhászné Mogyorósi Judit
Darnózseli
Szigetköz Körzeti Áltslános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Bertalan Tamara
Ezüst
I.
Ruiszné Varga Enikő
Dunakeszi
Dunakeszi Farkas Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola
Bangó Géza
Ezüst
I.
Dobai Szabolcs
Gödöllő
Frédéric Chopin Zenei Alapfokú Művészeti Iskola
Kiss Emilia
Arany
I.
Gálné Bagi Márta
Gödöllő
Frédéric Chopin Zenei Alapfokú Művészeti Iskola
Kiss Jonatán
Dicséret
I.
Gálné Bagi Márta
Kecskemét
Kecskeméti M. Bodon Pál Alapfokú Művészeti Iskola
Siklós Réka
Bronz
I.
Illichné Kondacs Szilvia
Kecskemét
Kecskeméti Kodály Zoltán Ének- Zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
B. Tóth Borbála Kata
Arany
I.
Csákóné Törteli Anita
Kecskemét
Kecskeméti Kodály Zoltán Ének- Zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
Szabó Emese
Dicséret
I.
Závogyné Varga Ildikó
Magyarkanizsa
Alapfokú Zeneiskola
Leopold Kata
Dicséret
I.
Kiss Tamás
Sion
Conservatoire Cantonal De Musiqua 
Granges Lucie
Dicséret
I.
Rigolet Nadia
Szászrégen
"Augustin Maior" Zene- és Képzőművészeti Gimnázium
Szász Csanád László
Ezüst
I.
Fazekas Zita
Szászrégen
"Augustin Maior" Zene- és Képzőművészeti Gimnázium
Bloj Rares Alexandru
Dicséret
I.
Máthé Zsuzsánna Juliánna
Szeged
Király- König Péter Zenei Alapfokú Művészeti Iskola
Tóth Gergely
Bronz
I.
Tatárné Borsos Krisztina
Szeged
HAMMIDO Alapfokú Művészeti Iskola
Kun Petra
Ezüst
I.
Gulyásné Gárdián Tamara
Szeged
Király-König Péter Zenei Alapfokú Művészeti Iskola
Haluska Lara Jázmin
Kiemelt Arany
I.
Pécsiné Pánczél Mária
Szeged
Pro Musica Alapfokú Művészeti Iskola
Végh Petra Alexa
Dicséret
I.
Szabó- Vági Anikó
Zenta
Stevan Mokranjac Alsófokú Zeneiskola
Strbac Miljana
Dicséret
I.
Pletl Ákos
Abony
Bihari János Alapfokú Művészeti Iskola
Duka Csenge
Bronz
II.
Búzás Dóra
Berettyóújfalu
Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola Bihari Alapfokú Művészeti Iskola
Balog Aliz Boglár
Dicséret
II.
Herczegfalvi Zoltán
Budapest X.
Kroó György Zene- és Képzőművészeti Kőbányai Alapfokú Művészeti Iskola
Volk Dóra
Dicséret
II.
Juhászné Mogyorósi Judit
Debrecen
Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola AMI
Rácz Attila Benjamin
Ezüst
II.
Hegedűsné Hernádi Éva
Debrecen
Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola AMI
Varga Bori
Dicséret
II.
Kissné Galuska Anikó
Dunavarsány
Dunavarsányi Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola
Fülöp Csaba
Bronz
II.
Dr. Szentkirályiné Huber Johanna
Jászberény
Palotásy János Zeneiskola Alapfokú Művészeti Iskola
Kiss Viktória
Dicséret
II.
Bernhardt Andrásné
Marcali
Marcali Hidas Frigyes Zeneiskola
Bán Gyöngy Beáta
Dicséret
II.
Kósiné Koczkás Magdolna
Nyíregyháza
Vikár Sándor Zenei Alapfokú Művészeti Iskola
Figus Illés Dániel
Dicséret
II.
Szabó Barbara
Siklós
Siklósi Táncsics Mihály Gimnázium, Általános Iskola és AMI
Polovi Gréta
Arany
II.
Zavagyákné Dolgos Éva
Szeged
HAMMIDO Alapfokú Művészeti Iskola
Wodala Júlia Magdolna
Bronz
II.
Gulyásné Gárdián Tamara
Szeged
Király-König Péter Zenei Alapfokú Művészeti Iskola
Kövecs Renáta Abigél
Ezüst
II.
Pécsiné Pánczél Mária
Topolya
Általános Alapfokú Zeneiskola
Skeledzija Sergej
Arany + Fesztivál díj
II.
Svan Ernő
Újvidék
OMS "Josip Slavenski" Novi Sad
Cizmic Matea
Dicséret
II.
Rankovic Slavica
Újvidék
OMS "Josip Slavenski" Novi Sad
Poljanski Marija
Különdíj
II.
Rankovic Slavica
Debrecen
Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola AMI
Budai Éva
Bronz
III.
Hegedűsné Hernádi Éva
Debrecen
Kodály Zoltán Zenemúvészeti Szakgimnázium és Zeneiskola AMI
Marusák Orsolya Rebeka
Dicséret
III.
Marosiné Bodnár Ildikó
Jászberény
Palotásy János Zeneiskola Alapfokú Művészeti Iskola
Szabó Szonja
Bronz
III.
Bernhardt Andrásné
Kecskemét
Kecskeméti M. Bodon Pál Alapfokú Művészeti Iskola
Gerhát Balázs
Ezüst
III.
Sajtiné Szemerédi Anna
Marosvásárhely
Művészeti Szaklíceum
Domahidi Anna
Arany
III.
Szőnyi Zsuzsánna
Siklós
Siklósi Táncsics Mihály Gimnázium, Általános Iskola és AMI
Stejer Friderika
Arany
III.
Zavagyákné Dolgos Éva
Szeged
Király-König Péter Zenei Alapfokú Művészeti Iskola
Simon Viktória
Ezüst
III.
Soós-Kirnyák Melinda
Újvidék
OMS "Josip Slavenski" Novi Sad
Tripkovic Milan
Bronz
III.
Rankovic Slavica
Zenta
Stevan Mokranjac Alsófokú Zeneiskola
Radic Marina
Különdíj
III.
Szarvák Szuzanna
Budapest
Szent István Király Zeneművészeti Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
Sajtos Sára
Bronz
IV.
Csík Bernadett és Gyermán Júlia
Budapest
Rácz Aladár Alapfokú Művészeti Iskola
Fejérvári Hunor Bendegúz
Dicséret
IV.
Weisz József
Debrecen
Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola AMI
Tonhaizer Zoltán
Ezüst
IV.
Dr. Szilasiné Hajdu Éva
Eger
Egri Farkas Ferenc Zeneiskola Alapfokú Művészeti Iskola
Bocsi Botond Tibor
Ezüst
IV.
Ádám Endréné
Fehérgyarmat
Fehérgyarmati Bárdos Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Török Edmond
Dicséret
IV.
Kovács Zsoltné
Szeged
Király-König Péter Zenei Alapfokú Művészeti Iskola
Somorjai Bende Ágost
Ezüst
IV.
Soós-Kirnyák Melinda
Zombor
Petar Konjovic Zeneiskola
Tara Kasap
Bronz
IV.
Milan Cizmic
Nyíregyháza
Vikár Sándor Zenei Alapfokú Művészeti Iskola
Madják Iván
Dicséret
IV:
Tündik Judit
Budapest
Weiner Leó Katolikus Zeneiskola AMI és Zeneművészeti Szakgimnázium
Kiss Leonóra
Dicséret
V. 
Ludmány Emilné
Detva
Zakladna Umelecka Skola Svetozara Stracinu 
Simon Skoda
Ezüst
V. 
Vojtech Farkas
Hódmezővásárhely
Péczely Attila Alapfokú Művészeti Iskola
Békési Dorina Petra
Bronz
V. 
Soós-Kirnyák Melinda
Jászberény
Palotásy János Zeneiskola Alapfokú Művészeti Iskola
Burai Zsolt Kevin
Arany
V. 
Bernhardt Andrásné
Siklós
Siklósi Táncsics Mihály Gimnázium, Általános Iskola és AMI
Nádasi Lilla Kincső
Ezüst
V. 
Zavagyákné Dolgos Éva
Szeged
Király-König Péter Zenei Alapfokú Művészeti Iskola
Demeter Dóra
Ezüst
V. 
Pécsiné Pánczél Mária
Újvidék
OMS "Josip Slavenski" Novi Sad
Pacirski Jelena
Dicséret
V. 
Cizmic Milan
           
           
Tanári különdíjak: Szőnyi Zsuzsánna        
  Zavagyákné Dolgos Éva        
  Bernhardt Andrásné        
  Csákóné Törteli Anita        
  Pécsiné Pánczél Mária        
  Gálné Bagi Márta        
  Csík Bernadett        
  Švan Ernő        
           
           
Zongorakísérői különdíjak: Ćaćić Sara        
  Švan Hilda        
  Agárdiné Hohmann Anett        
  Tonhaizerné Dr. Vojevogyina Olga        
  Farkasné Szőke Tünde        
  Szikora Ilona        
  Tóth Ádám        
  Major Melinda        
  Mgr. Andrea Lalíková        
  Péterffy Gabriella        
           
Legeredményesebb iskola Király-König Péter Zenei Alapfokú Művészeti Iskola - Szeged