III. Nemzetközi Zongorafesztivál

Törökszentmiklós, 2012. március 30-31.

Elért eredmények:

I. korcsoport

Kiemelt arany minősítés:

Tóth Emese – Jászberény  Tanára: Péterné Varga Erzsébet

Fésűs Réka –Visk Tanára: Fegykó Larisza

Barna Bernadett - Visk  Tanára: Fegykó Larisza

Arany minősítés:         

Tóth Luca – Karcag    Tanára: Zbiskó Zoltánné   

Varinka Dominika – Kárpátalja, Visk   Tanára: Kereszturi Tetyana             

Ezüst minősítés:

Darók Illés Dávid – Karcag  Tanára: Zbiskó Zoltánné

Kozma Viktória – Jászberény Tanára: Puskás Adrienn

Margit Benjamin – Zenta   Tanára: Marjanovic-Fodor Valeria

Kacper Wójcik – Mielec    Tanára: Jan Lubieniecki

Bronz minősítés:

Györke Tudor Francisc - Szászrégen   Tanára: Pápay Ilona

Kovács Attila - Törökszentmiklós Tanára: Nánási Erzsébet

Viczián-Dombai Levente  - Solymár Tanára: Bálint Ibolya

Különdíj a Majkapar mű előadásáért:

Hornyák Boglárka – Jászfényszaru Tanára: Pető Edina


Különdíj a Ránki mű előadásáért:

Kovács Attila – Törökszentmiklós Tanára: Nánási Erzsébet


Különdíj a Sosztakovics mű előadásáért:

Szász Melinda – Jászberény Tanára: Varga Zsuzsanna


Különdíj az Eben mű előadásáért

Kristína Uglerová – Detva Tanára: Veronika Hanková, Dis.art

II. korcsoport

Arany minősítés

Adam Daniel - Ostrava-Svinov   Tanára: Mgr. Jekatěrina Garbová      

Ezüst minősítés:

Turcsányi Máté – Törökszentmiklós Tanára: Nánási Erzsébet

Bronz minősítés:

Szabó Csongor – Szászrégen   Tanára: Pápay Ilona

Különdíj a Weber mű előadásáért:

Farkas Rebeka – Szolnok, Bartók Béla AMI  Tanára: Majoros Zsuzsanna

Különdíj a Poldini mű előadásáért:

Hornyák Luca – Törökszentmiklós, Tanára: Nánási Erzsébet

 

III. korcsoport

 

Ezüst minősítés:

Vass Márton – Szolnok, Laurus AMI  Tanára: Kocsisné Halák Éva

 

Különdíj a Bartók mű előadásáért:

Vass Márton – Szolnok, Laurus AMI  Tanára: Kocsisné Halák Éva

Különdíj a Lukomszkij mű előadásáért:

Gácsi László – Mezőtúr Tanára: Körözsi Krisztina


Különdíj a Szokolay mű előadásáért:

Ludasi Petra - Jászberény Tanára: Puskás Adrienn


Különdíj a Bartók mű előadásáért:

Muhari Laura - Jászberény Tanára: Farkasné Szőke Tünde

 

                 
IV. korcsoport

Kiemelt arany minősítés:

Grama Emanuel – Szászrégen Tanára: Zanfir Lavinia Doina

Ezüst minősítés:

Reszegi Máté – Szolnok, Laurus AMI  Tanára: Kocsisné Halák Éva

Bronz minősítés:

Kovács Linda – TörökszentmiklósTanára: Papp Erzsébet

Lengyel Diána – Tiszafüred Tanára: Taraszov Oleg           

 

V. korcsoport

 

Ezüst minősítés:

Maksymilian Głód - Mielec    Tanára: Jan Lubieniecki

Joanna Maziarz – Mielec        Tanára: Jan Lubieniecki

 

bronz minősítés:

 Fekete Csilla – Jászfényszaru   Tanára: Pető Edina

                          

 

Legeredményesebb felkészítői

TANÁRI DÍJAT KAPOTT:

Fegykó Larisza                    Kárpátalja- Viski Gyermek Művészeti Iskola

Péterné Varga Erzsébet       Jászberény - Palotásy János Zeneiskola AMI

Kereszturi Tetyana              Kárpátalja- Viski Gyermek Művészeti Iskola

Zanfir Lavinia Doina           Szászrégen

Zbiskó Zoltánné                   Karcag – Erkel Ferenc AMI

Mgr. Jekatěrina Garbová      Ostrava-Svinov

 

 

 

2012. március 7-én, a Mezőtúron megrendezett XV. Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Szolfézsversenyen növendékeink a következő eredményeket érték el:
        
I.korcsoport I. helyezés SÜLYE ÁGOTA
IV.korcsoport I. helyezés BASKI VIRÁG

Felkészítő tanár: MRENA KATALIN
       


I.korcsoport III. helyezés STUMMER GYÖNGYVÉR
II.korcsoport III.helyezés FORGÁCS KATA
                              
Felkészítő tanár: CSIKINÉ LUKSZICS ÁGNES

2012. március 22-én, a Karcagon megrendezett XVII. Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rézfúvósversenyen növendékeink a következő eredményeket érték el:

Kürt: Szekeres Szabina I. helyezés
                                              Hudacsek Tamás I. helyezés
                                              Márton Levente III. helyezés

Trombita: Márton Péter III. helyezés
                                                    Sípos Tamás Oklevelet kapott
Felkészítő tanár: Márta Irén
Zongorán közreműködött: Márta Irén

 

G R A T U L Á L U N K!

2011. április 15-én, a Szolnokon megrendezett VI. Megyei Kamarazenei Találkozón növendékeink a következő eredményeket érték el:

          Kiemelt Nívódíj

  • Zongora négykezes; Englert Franciska – Halmi Dóra
  • Szaxofon duó; Zsidó Tamás – Turcsányi Bence
  • Oboa, zongora; Subicz Éva – Kovács Adél
  • Ütőegyüttes; Majnár Klaudia, Hornyák Levente,

                     Anda Dávid, Fodor Tamás, Mile László,
Kenyeres Attila, Majnár Titusz, Várhelyi Diána
           Nívódíj

  • Zongora négykezes;Turcsányi Máté – Kőhalmi Edit
  • Gitár trió; Juhász Réka, Líbor József, Orbán Eszter

           Oklevél

  • Furulya együttes;Turcsányi Bence, Papp Georgina,

                            Majzik Zsuzsanna, Zsidó Tamás, Bakos-Tóth Attila
Felkészítő tanárok:
Nánási Erzsébet, Fancsali Lelle, Csiki István, Szűcs Tamás, Krajczár Zsolt

____________________________________________________

2011. április 30-án, a Budapesten megrendezett

„Tiszán innen-Dunán Túl”

Országos népdaléneklési minősítő versenyen szólóének kategóriában
HORVÁTH ENIKŐ népzene szakos növendékünk
Arany minősítést kapott

Felkészítő tanár: Hodos Szilvia

____________________________________________________

 

2011. április 16-án, a Tiszafüreden megrendezett XVI. Megyei Rézfúvósversenyen növendékeink a következő eredményeket érték el:

                   Trombita: III. helyezés Kocsis Gergely
Oklevél Sipos Tamás, Buczkó Iván

                    Kürt: II. helyezés Márton Levente
II. helyezés Papp Olivér
III. helyezés Hudacsek Tamás
Felkészítő tanár és zongorán közreműködött: Márta Irén

____________________________________________________

II. Nemzetközi Hegedű Fesztivál

Törökszentmiklós, 2011. március 25-26.

Elért eredmények:

I. korcsoport

arany minősítés  Benedikt Billig - Ingolstadt       Tanára: Veronika Kimiti

                           Kovács Alicia – Újpest           Tanára: Skripeczky Istvánné

                         Zuzanna Trzaska  - Tarnobrzegu  Tanára: Magdalena Rysz

ezüst minősítés Bognár Szonja - Abony                      Tanára: Búzás Dóra

                           Török Anna Borbála - Abony           Tanára: Búzás Dóra

bronz minősítés Batka Ingrid  - Mohács     Tanára: Bergerné Szőnyi Anna

                            Gulyás Máté - Cegléd        Tanára: Ábrahám Éva

                           Práger Barbara - Jászberény   Tanára: Tímárné Molnár Mária

Különdíj Keczeli-Mészáros Anna - Harkány   Tanára: Zavagyákné Dolgos Éva

                Eduard Melicherčík - Detva             Tanára: Roman Berky

                 Szolnoki Emese Miskolc                Tanára: Várhegyiné Gazda Emese

     
II. korcsoport

ezüst minősítés Popovič Lena - Siklós             Tanára: Zavagyákné Dolgos Éva

bronz minősítés Buri Jenő Áron – Miskolc   Tanára: Hegedűsné Takács Katalin

                           Németh Balázs - Jászberény     Tanára: Bernhardt Andrásné

Különdíj Venla Suni - Riihimäki         Tanára: Elvi Hautamäki

Vass Márton –Karcag         Tanára: Zbiskó Zoltán
III. korcsoport

 

arany minősítés Agárdi Anette – Siklós     Tanára: Zavagyákné Dolgos Éva

ezüst minősítés Zsótér Zita – Szeged         Tanára: Gabnai Sarolta

bronz minősítés Móczó Árpád –Jászberény         Tanára: Bernhardt Andrásné

                           Szálkai Ádám –Jászberény      Tanára: Tímárné Molnár Mária

Különdíj  Lauri Suni – Riihimäki                      Tanára: Elvi Hautamäki

                 Michał Tulik – Mielec                       Tanára: Maria Szela

IV. korcsoport

arany minősítés Achille Vocat - Valais                Tanára: Cornel Borse
Különdíj a Bach: É-dúr Präludium    előadásáért

bronz minősítés Julia Kellerer  - Ingolstadt         Tanára: Veronika Kimiti

   
Marlena Zieliňska - Mielec       Tanára: Maria Szela

Különdíj Natalia Szymaňska - Mielec                   Tanára: Maria Szela

 

V. korcsoport

arany minősítés Pinkert Edina– Mohács    Tanára: Bergerné Szőnyi Anna
Különdíj a szabadon választott mű előadásáért

bronz minősítés Fekete Zsóka– Szeged         Tanára: Baranyai György

                           Wojciech Tulik  - Mielec      Tanára: Magdalena Rysz

 

Legeredményesebb felkészítői TANÁRI DÍJAT KAPOTT:

Veronika Kimiti
Magdalena Rysz
Bergerné Szőnyi Anna
Zavagyákné Dolgos Éva
Skripeczky Istvánné
Cornel Borse

 

Legeredményesebb zongorakísérői díjat kapott:

Agárdiné Hohmann Anette
Orosz Balázs
Natalja Eikemeier
Sławomir Kusek

____________________________________________________

 

2011. február 22-én, a Mezőtúron megrendezett XV. Megyei Fafúvós Versenyen

növendékeink a következő eredményeket érték el:

Fuvola: Sípos Tímea II. díj – Felkészítő tanár: Kiss Nelli   

             Marsi Szabina I. díj – Felkészítő tanár: Patkósné Dobos Irén

             Emléklapot kapott: Varga Laura – Felkészítő tanár: Kiss Nelli   

Klarinét: Majzik Zsuzsanna I. díj – Felkészítő tanár: Fancsali Lelle

Szaxofon: Turcsányi Bence I. díj + a verseny Nagydíja – Felkészítő tanár: Fancsali Lelle

                  Zsidó Tamás II. díj – Felkészítő tanár: Fancsali Lelle

Oboa: Emléklapot kapott: Deák Virág, Subicz Éva – Felkészítő tanár: Csiki István

 

Zongorán közreműködött: Nyolczasné Kozma Erika, Orosz Balázs, Papp Erzsébet

 

Legeredményesebb felkészítő tanári díjat kapott: Fancsali Lelle

Zongorakísérői díjat kapott: Nyolczasné Kozma Erika

 

____________________________________________________

2010. március 25-27-ig az iskolánkban megrendezett II. Nemzetközi Zongora Fesztiválon növendékeink a következő eredményeket érték el:

Ezüst minősítés Hornyák Luca, Kovács Linda Tanára: Nyolczasné Kozma Erika

Bakondi Dóra Tanára: Papp Erzsébet

Szekeres Judit Tanára: Nánási Erzsébet

Bronz minősítés Englert Franciska Tanára: Nánási Erzsébet

Legeredményesebb felkészítő tanári díjat kapott

Nyolczasné Kozma Erika

____________________________________________________

2010. március 23-án a Karcagon megrendezett Megyei Rézfúvósversenyen

növendékeink a következő eredményeket érték el:

Trombita: Buczkó Iván III. díj

Kenyeres Bettina II. díj

Emléklapot kapott: Kocsis Gergely

Kürt: Márton Levente I. díj

Papp Olivér III. díj

Felkészítő tanár: Márta Irén

----------------------------

2010. március 12-14-ig a Kisújszálláson megrendezett Országos Kürtversenyen PAPP OLIVÉR I. helyezést ért el.

Felkészítő tanára és zongorán közreműködött Márta Irén

____________________________________________________

2010. március 10-én, Mezőtúron a Megyei Szolfézsversenyen növendékeink a következő eredményeket érték el:

GONDA ENIKŐ II. helyezés és különdíj a szép népdaléneklésért

ANNUS VIRÁG I. helyezés és különdíj a legjobb írásbeli feladatokért

Felkészítő tanárok: Csikiné Lukszics Ágnes

Legeredményesebb felkészítő tanári díjat kapott: Mrena Katalin

____________________________________________________

Április 25-én, Tiszafüreden a Megyei Rézfúvós Versenyen
növendékeink a következő eredményeket érték el:

Trombita:
Kenyeres Bettina III. helyezés

Kürt:
Papp Olivér
I. helyezés
Pintér Bálint I. helyezés
Márton Levente II. helyezés

Felkészítő tanár: Márta Irén

Zongorán közreműködött: Tassonyi Zsolt

 

2009. április 24-én, Szolnokon a Megyei Kamarazene Fesztiválon
az iskola Furulya-együttese Fesztivál díjat kapott

Az együttes tagjai:

Bakos-Tóth Attila
Zsidó Tamás
Pap Zsófia
Papp Georgina
Turcsányi Bence


Felkészítő tanár: Fancsali Lelle

 

 

I. Nemzetközi Hegedű Fesztivál
Törökszentmiklós, 2009. április 3-4.

Helyezések:

I. Korcsoport:

ARANY – Vass Márton- Karcag
Tanára: Zbiskó Zoltán

EZÜST – Benedikt Billig – Ingolstadt, Németország
Tanára: Veronika Kimiti
EZÜST –Németh Balázs – Jászberény
Tanára: Bernhardt Andrásné

BRONZ – Baski Virág - Törökszentmiklós
Tanára: Mesterné Vadas Zsuzsa
BRONZ – Korom Kata – Mezőtúr
Tanára: Kuttenberg Anikó

 

II. Korcsoport:

ARANY Nívódíj -Teresa Bottenschein – Ingolstadt, Németország
Tanára: Veronika Kimiti
ARANY - Pásztor Teréz- Zenta, Szerbia
Tanára: Drozdik Popovics Alma
ARANY - Rebeka PázmányováDetva, Szlovákia
Tanára: Roman Berky

EZÜST - Barát Krisztina –   Zenta - Szerbia  
Tanára: Kiss Tamás
EZÜST -Móczó Árpád - Jászberény
Tanára: Bernhardt Andrásné
EZÜST - Szálkai Ádám - Jászberény              
Tanára: Tímárné Molnár Mária

BRONZ - Somlai Ádám - Mezőtúr
Tanára: Kuttenberg Anikó
BRONZ - Tomáš Borák – Detva, Szlovákia
Tanára: Ondrej Molota
BRONZ  -   Papp Dávid – Kunszentmárton
Tanára: Ábrahám Éva

III. Korcsoport:

ARANY –Kun Orsolya- Abony
Tanára: Búzás Dóra
ARANY – Erdős Viktor-Karcag  
Tanára: Zbiskó Zoltán
ARANY Nívódíj–Agnieszka Niedbała – Mielec, Lengyelország
Tanára: Maria Szela
ARANY Kiemelt Nívódíj– Karolina Janocha- Mielec, Lengyelország
Tanára: Maria Szela

EZÜST – Derda Regina - Jászárokszállás
Tanára: Pál Katalin
EZÜST - Farkas Natália – Jászapáti
Tanára: Tímárné Molnár Mária
 EZÜST - Gyurics Márió György - Szeged
Tanára: Gabnai Sarolta

BRONZ – Besenyi Judit – Jászberény
Tanára: Bernhardt Andrásné
BRONZ - Érsek Csenge - Jászárokszállás
Tanára: Pál Katalin
BRONZ - Porogi Anna - Jászberény
Tanára: Bernhardt Andrásné

IV. Korcsoport:   

ARANY  Fesztiváldíj – Amalia Delitroz
– Sion, Svájc
Tanára: Borse Cornel
ARANY - Molnár Dániel- Törökszentmiklós
Tanára: Mesterné Vadas Zsuzsa
ARANY - Sáfár Rebeka- Kisújszállás
Tanára: Mesterné Vadas Zsuzsa
ARANY - Suki Tibor - Jászberény
Tanára: Bernhardt Andrásné
ARANY - Szarvák SzuzannaZenta, Szerbia
Tanára: Drozdik Popovics Alma

EZÜST – Kovács Éva Katalin - Karcag
Tanára: Székelyné Szabados Annamária
EZÜST –Lakai Róbert – Szolnok
Tanára: Nagy Katalin

BRONZ – Tereza Berkyová – Detva, Szlovákia
Tanára: Mgr. Alexander Ugler
BRONZ – Bölkény Boglárka - Tiszafüred
Tanára: Tanára: Vágó Adrienn
BRONZ – Viera FarbiakováDetva, Szlovákia
Tanára: Mgr. Alexander Ugler
BRONZ – Tünde GyörgyfiováTornala, Szlovákia
Tanára: Mgr. Katerina  Prokopová
BRONZ – Hajdu Petra - Mezőtúr
Tanára: Kuttenberg Anikó
BRONZ – Szabó Aladár - Szolnok
Tanára: Fancsali Oldamúrné

 

2009. március 27-29-ig a Kaposváron megrendezett
VI. Országos Jeney Zoltán Ifjúsági Fuvolaversenyen

ANNUS VIRÁG

a Magyar Fuvolás Társaság különdíját kapta

 Felkészítő tanár: Patkósné Dobos Irén

Zongorán közreműködött: Nánási Erzsébet

 

2009. március 20-án, a lengyelországi Mielec városában

megrendezett Nemzetközi Rézfúvós Fesztiválon

két KÜLÖNDÍJAT kapott

KENYERES BETTINA trombita szakos növendékünk

Felkészítő tanár: Márta Irén

 

2009. március 18-án, a Karcagon megrendezett
IV. Megyei Furulyaversenyen


 növendékeink a következő eredményeket érték el:
                                                                                            
I. korcsoport: I. helyezés TURCSÁNYI ÁKOS

II. korcsoport II. helyezés TURCSÁNYI BENCE

 Felkészítő tanárok: Márta Irén, Fancsali Lelle

Zongorán közreműködött: Márta Irén, Nyolczasné Kozma Erika

 

2009. március 11-én, a Mezőtúron megrendezett
XIV. Megyei Fafúvósversenyen
növendékeink a következő eredményeket érték el:

I. korcsoport

I. helyezés Zsidó Tamás szaxofon
Különdíj Kis Kamilla fuvola

Emléklap
Deák Virág
oboa

II. korcsoport
Kiemelt I. helyezés
Annus Virág
fuvola

II. helyezés
Subicz Éva
oboa
Varga Laura fuvola

IV. korcsoport
II. helyezés Marsi Szabina
fuvola

 Felkészítő tanárok:
Csiki István, Fancsali Lelle,

Kiss Nelli, Patkósné Dobos Irén 

Zongorán közreműködött: Nánási Erzsébet,
Nyolczasné Kozma Erika, Papp Erzsébet 

A legeredményesebb felkészítő tanári elismerést
Patkósné Dobos Irén kapta

 

Országos szervezésű tanulmányi versenyek eredményei

 

2002/2003

 

 

 

Országos Trombitaverseny-Zalaegerszeg

 

Várszegi Dániel
Tanár: Márta Irén

Kötelező darab előadásáért dicséret

X. Friss Antal Országos
Gordonkaverseny - Szolnok

Balázs Anita
Tanár: Reevesné Búzás Gabriella         

 

III. helyezés

VII. Országos Zeneiskolai Mélyrézfúvós Verseny - Kiskunfélegyháza

Mester Ádám
Tanár Balázs Zsolt

 

I. helyezés

Országos Harmonikaverseny Budapest

Ollé Orsolya
Tanár: Csépes János

 

Különdíj

2003/2004

 

 

VIII. Országos Zeneiskolai Kürtverseny - Kisújszállás

Mester Viktor
Tanár: Márta Irén

 

Különdíj

 

2004/2005

 

 

XI.Országos Koncz János Hegedűverseny- Szombathely

Fekete Barbara
Tanár: Mesterné Vadas Zsuzsa

 

III. helyezés

2005/2006

 

 

XI. Friss Antal Országos Gordonkaverseny - Szolnok

Nagy Anna
Tanár: Torma Erzsébet

 

II. helyezés

 

Balázs Anita
Tanár: Reevesné Búzás Gabriella

I. helyezés

2006/2007

 

 

IX. Országos Zeneiskolai Kürtverseny - Kisújszállás

Mester Viktor

Két Különdíj

 

Sarkadi Marcell
Tanár: Márta Irén

III. helyezés

XI. Országos Zongoraverseny - Nyíregyháza

Balog Károly
Tanár: Papp Erzsébet

Különdíj

 

 

Országos, nemzetközi bemutatókon, rendezvényeken, versenyeken, fesztiválokon résztvevők eredményei

 

2002/2003

 

 

Sistrum Zenei Verseny - Szombathely

Fekete Péter – kürt
Tanár: Márta Irén

 

Arany fokozat

 

Mester Ádám – harsona
Tanár: Balázs Zsolt

 

Arany fokozat

Sistrum Zenei Verseny – Szombathely - Kamarazene

Vonós trió: Patkós Dániel,
Balázs Anita, Nagy Csaba
Tanár: Túri Éva

 

Arany Nívódíj

2003/2004

 

 

I. Arrasi Ifjú Zenei Tehetségek Fesztiválja - Franciaország

Vonós trió: Patkós Dániel,
Balázs Anita, Nagy Csaba
Tanár: Túri Éva

 

Vendégszereplés a szlovákiai Detva város Művészeti Iskola meghívására

Tanárok, növendékek és az iskola Vonószenekarának fellépése

 

II. Kelet-Magyarországi Vonós Találkozó - Nyíregyháza

Balázs Anita – gordonka
Tanár: Reevesné Búzás Gabriella

 

Nívódíj

 

Fekete Barbara – hegedű
Tanár: Mesterné Vadas Zsuzsa

 

Nívódíj

Országos Népzenei Találkozó
Budapest

A népzene tanszak Erdélyi Klára tanárnő vezetésével képviselte iskolánkat

 

Sistrum Zenei Verseny – Szombathely

Balázs Anita – gordonka
Tanár: Reevesné Búzás Gabriella

 

Ezüst fokozat

Sistrum Zenei Verseny - Szombathely

Marsi Szabina – fuvola
Tanár: Patkósné Dobos Irén

Arany fokozat

Sistrum Zenei Verseny – Szombathely

Fekete Barbara – hegedű
Tanár: Mesterné Vadas Zsuzsa

 

Arany Nívódíj

Európai Ifjúsági Zenei Fesztivál
Svédország

Vonós trió: Patkós Dániel,
Balázs Anita, Nagy Csaba
Tanár: Túri Éva

 

2004/2005

 

 

Nemzetközi Gordonkaverseny – Horvátország, Porec

Balázs Anita
Tanár: Reevesné Búzás Gabriella

 

II. helyezés

Nemzetközi Gordonkaverseny – Szlovákia, Kassa

Balázs Anita
Tanár: Reevesné Búzás Gabriella

 

II. helyezés

Sistrum Zenei Verseny - Szombathely

Marsi Szabina – fuvola
Tanár: Patkósné Dobos Irén

 

Ezüst fokozat

Nemzetközi Hegedű-Gordonkaverseny – Olaszország, Gorizia

Fekete Barbara – hegedű
Tanár: Mesterné Vadas Zsuzsa

 

Emléklap

 

Balázs Anita – gordonka
Tanár: Reevesné Búzás Gabriella

 

III. helyezés

Nemzetközi Rézfúvósverseny – Lengyelország, Mielec

 

Mester Viktor - kürt

 

III. helyezés

 

Sarkadi Marcell – kürt
Tanár: Márta Irén

 

Különdíj

 

Tóth Máté – trombita
Tanár: Balázs Zsolt

 

Emléklap

II.„Zenei Örökségünk Európában” –

Nemzetközi Zenei Fesztivál

IVF pályázat

2005/2006

 

 

Nemzetközi Rézfúvósverseny – Lengyelország, Mielec

 

Mester Viktor - kürt

 

Különdíj

 

Borbíró Máté - kürt

III. helyezés

 

Sarkadi Marcell - kürt

Emléklap

 

Annus Péter – trombita
Tanár: Márta Irén

 

Emléklap

 

Tóth Máté – trombita
Tanár: Balázs Zsolt

 

Emléklap

Nemzetközi Vonósverseny – Ausztria, Liezen

Balázs Anita – gordonka
Tanár: Reevesné Búzás Gabriella

 

I. helyezés

„Városnapok Tornalján” -Szlovákia

Növendékeink műsora

 

III.„Zenei Örökségünk Európában”–

Nemzetközi Zenei Fesztivál

IVF pályázat

2006/2007

 

 

Nemzetközi Rézfúvósverseny – Lengyelország, Mielec

 

Kenyeres Bettina - trombita

 

Különdíj

 

Mester Viktor - kürt

Különdíj

 

Sarkadi Marcell – kürt
Tanár: Márta Irén

 

Emléklap

 

Tóth Máté – trombita
Tanár: Balázs Zsolt

 

Emléklap

III. Kelet-Magyarországi Vonós Találkozó - Nyíregyháza

Molnár Dániel – hegedű
Tanár: Mesterné Vadas Zsuzsa

 

Nívódíj

 

Nagy Anna – gordonka
Tanár: Torma Erzsébet

 

Nívódíj

 

Iványi Mercédesz
Tanár: Csikiné Lukszics Ágnes

 

Emléklap

„ Együtt Európában” – Nemzetközi Zenei Fesztivál

Résztvevő országok: Szlovákia, Szerbia, Franciaország

 

IV.„Zenei Örökségünk Európában”–

Nemzetközi Zenei Fesztivál

IVF pályázat

2007/2008

 

 

 

Sistrum Zenei Verseny – Szombathely

Annus Virág
Tanár: Patkósné Dobos Irén

 

Arany fokozat

I. Nemzetközi Zongora Fesztivál- Törökszentmiklós

Balog Károly, Bakondi Dóra
Tanár: Papp Erzsébet

 

Arany fokozat

 

Szekeres Judit, Krikuska Anett
Tanár: Nánási Erzsébet

 

Ezüst fokozat

 

Megyei versenyeken elért eredmények

 

2002/2003

X. Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Hegedűverseny - Törökszentmiklós

 

Fekete Barbara, Nagy Csaba,
Patkós Dániel
Tanár: Mesterné vadas Zsuzsa
Lajtrik Lajosné

 

I. díj

 

KrikuskaAnnamária,
KissKrisztina
Tanár: Mesterné Vadas Zsuzsa
Csikiné Lukszics Ágnes

 

III.díj

XI. Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Fafúvósverseny
- Mezőtúr

Vereb Nóra, Csiki Ágnes
Tanár: Patkósné Dobos Irén
Csiki István

 

I. díj

 

Házi Tibor
Tanár: Csépes János

 

II. díj

 

Wyszoczky Anna, Tusjak Edit

Tanár: Patkósné Dobos Irén
Kiss Nelli

 

 

III. díj

VIII. Jász-Nagykun-Szolnok Megyei
Rézfúvósverseny - Tiszafüred

 

Fekete Péter, Mester Ádám

 

I. díj

 

Bugyi Gergő, Fekete Barbara

II. díj

 

Tóth Máté, Mester Viktor,
Kókai Dávid
Tanár: Márta Irén, Balázs Zsolt

 

III. díj

Megyei Kamarazenei Fesztivál - Szolnok

Vonós trió- Patkós Dániel

Balázs Anita
Nagy Csaba
Tanár: Túri Éva

 

 

Fesztivál díj

Megyei népdaléneklési verseny

Bodzsár Magdolna
Tanár: Erdélyi Klára

 

III. díj

2003/2004

 

 

X. Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Zongoraverseny- Törökszentmiklós

 

Nagy Anna, Nagy Csaba
Tanár: Balaskó Istvánné

 

I. helyezés

 

Krikuska Anett
Tanár: Nánási Erzsébet

II. helyezés

Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Szolfézsverseny-Mezőtúr

Nagy Anna

I.helyezés

 

Nagy Csaba

II. helyezés

 

Fekete Márta, Marsi Szabina
Tanár: Mrena Katalin,
Torma Erzsébet

 

III. helyezés

Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rézfúvósverseny-Karcag

Kalmár Judit

I.helyezés

 

Mester Viktor, Sarkadi Marcell, Bugyi Gergő

II. helyezés

 

Borbíró Máté, Várszegi Dániel
Tanár: Márta Irén

III. helyezés

 

2004/2005    
   
II.Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Furulyaverseny-Karcag Göblyös FruzsinaOláh Georgina
Tanár: Fancsali Lelle
II. helyezés
XI. Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Hegedűverseny - Törökszentmiklós Fekete BarbaraTanár: Mesterné Vadas Zsuzsa I. helyezés
  Iványi Mercédesz
Kollár Bettina
Tanár: Csikiné Lukszics Ágnes
II. helyezés
  Krikuska Annamária
Tanár: Mesterné Vadas Zsuzsa                       
Dicséret
XII. Megyei Fafúvósverseny - Mezőtúr    
                                                                                 Fuvola Marsi Szabina
Vereb Nóra
Tanár: Patkósné Dobos Irén
II. helyezés
                                                                               Klarinét Zsidó Tamás II. helyezés
 

Zsigmond Tibor

Tanár: Fancsali Lelle

III. helyezés
X. Jász-Nagykun-Szolnok Megyei
Rézfúvósverseny-Tiszafüred
   
                                                                                     
Trombita
Tóth Máté
Tanár: Balázs Zsolt
II. helyezés
  Várszegi Dániel
Tanár: Márta Irén
III. helyezés
Kürt
Bugyi Mihály Különdíj
  Mester Viktor
Borbíró Máté
II. helyezés
  Sarkadi Marcell
Tanár: Márta Irén
                      III. helyezés
III. Megyei Kamarazenei Találkozó - Szolnok Blockflöte-együttes
Tanár: Fancsali Lelle
Nívódíj
2005/2006 tanév    
XI.Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Zongoraverseny- Törökszentmiklós Balog Károly
Krikuska AnettTanár: Papp Erzsébet            Nánási Erzsébet
I. helyezés
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rézfúvósverseny - Karcag    
Trombita Kenyeres BettinaAnnus Péter
Tanár: Márta Irén
II. helyezés
  Tóth Máté Gergely
Tanár: Balázs Zsolt
III. helyezés
Kürt Mester Viktor
Borbíró Máté
I. helyezés
                                                                                          Sarkadi Marcell
Tanár: Márta Irén
II. helyezés
XII.Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Szolfézsverseny- Mezőtúr Annus Virág I. helyezés
  Nagy Anna II. helyezés
  Iványi Mercédesz
Fekete Barbara
                      III. helyezés
I. Megyei Gitárverseny - Jászberény Bálint Gábor
Tanár: Demjén Tamás
I. helyezés
2006/2007 tanév    
XII. Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Hegedűverseny - Törökszentmiklós

Iványi Mercédesz

Szénási Fanni

I. helyezés
 

Molnár Dániel

Tanár: Mesterné Vadas Zsuzsa
Túri Éva

III. helyezés
III. Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Furulyaverseny - Karcag Turcsányi Bence I. helyezés
 

Gonda Enikő

Tanár:Fancsali Lelle                    

III. helyezés
XIII. Megyei Fafúvósverseny – Mezőtúr    
Fuvola Annus Virág Kiemelt
I. helyezés
 
Varga Laura                  
Különdíj
 

Marsi Szabina

Tanárok: Patkósné Dobos Irén
Kiss Nelli

II. helyezés
Oboa

Subicz Éva

Tanár: Csiki István

III. helyezés
IV. Megyei Kamarazenei Fesztivál-Szolnok

Furulya-együttes

Tanár: Fancsali Lelle

Kiemelt Nívódíj
2007/2008 tanév    
Megyei Népdaléneklő Verseny - Szolnok

Horváth Enikő

Tanár: Sülye Klára

I. helyezés
XIII. Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Szolfézsverseny- Mezőtúr

Deák Virág

Bakondi Dóra
Annus Virág
Nagy Anna

I. helyezés
 

Gonda Enikő

Göőz Alexandra

III. helyezés
 

Horváth Enikő

Tanár: Mrena Katalin
Csikiné Lukszics Ágnes

Különdíj
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rézfúvósverseny - Karcag    
trombita

Kenyeres Bettina

Várszegi Dániel

III. helyezés
kürt Pintér Bálint II. helyezés
  Papp Olivér III. helyezés
 

Márton Levente

Tanár: Márta Irén

Különdíj
III. Megyei Gitárverseny - Jászberény

Putóczki Róbert

Tanár: Bányai László

III. helyezés
XII. Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Zongoraverseny
Törökszentmiklós

Bakondi Dóra,

Balog Károly

Tanár: Papp Erzsébet

I. helyezés
  Szekeres Judit II. helyezés
 

Krikuska Anett

Tanár: Nánási Erzsébet

III. helyezés