The Piano


Alapfokú Művészeti
Iskola.

About this template

VII. NEMZETKÖZI ZONGORA FESZTIVÁL
2020. MÁRCIUS 6-7.

I. korcsoport

Kiemelt Arany minősítés:
Váray Domonkos
 F. Chopin Zenei AMI Gödöllő
 Felkészítő tanár: Telek Zsuzsa

Arany minősítés:
Antal Krisztofer Róbert
Törökszentmiklósi Kodály Zoltán AMI
Felkészítő tanár: Hajduné Papp Erzsébet

Csathó Gergely István
Kozármislenyi Alapfokú Művészeti Iskola
Felkészítő tanár: László Gábor

Jakab – Zalánffy Ábel
Szatmár Alapfokú Művészeti Iskola – Mátészalka
Felkészítő tanár: Jakab Lászlóné

 

Liu Yinuo
Budapest XIII. kerületi Fischer Annie Zeneiskola AMI
      Felkészítő tanár: Mészáros Nóra

Ruszkai Barnabás
Miskolci Egressy Béni – Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola
Felkészítő tanár: Erdeiné Szőr Krisztina

Ezüst minősítés:
Bessenyei Beáta Ilona
Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola AMI Debrecen
Felkészítő tanár: Sárváriné Lábiscsák Klára

Eglesz Luca
Törökszentmiklósi Kodály Zoltán AMI
Felkészítő tanár: Egleszné Jakab Enikő

Hajdu Zsófia
Lisznyay Szabó Gábor AMI – Veresegyház
Felkészítő tanár: Elláné Papp Katalin

 

Bronz minősítés:
Buha Jovana
Szabadkai Zeneiskola
Felkészítő tanár: Andrea Der Milovanovic

Méri Veronika
Vujicsics Tihamér AMI Szentendre
Felkészítő tanár: Richter Annamária
Különdíj:
Boda Marcell
Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola AMI Debrecen
Felkészítő tanár: Magasné Prokob Gabriella

Brovdi Andrianna
Nagyszőlősi Bartók Béla Művészeti Iskola
Felkészítő tanár: Irina Uzsanszka

Chang Qin
Szekszárdi Garay János Általános Iskola és AMI Liszt Ferenc Zeneiskolája
Felkészítő tanár: Erősné Máté Éva

Faragó Gyöngy Virág
Kecskeméti M.Bodon Pál Alapfokú Művészeti Iskola
Felkészítő tanár: Bujdosóné Csáki Edit

Gajdács Jonatán
Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola AMI – Debrecen
Felkészítő tanár: Magasné Prokob Gabriella

Katona Lilla
Rácz Aladár Alapfokú Művészeti Iskola Jászapáti
Felkészítő tanár: Nagy Ilona Ildikó

Selymes Flóra Letta
Király-König Péter Zenei AMI Szeged
Felkészítő tanár: Sóti Szobonya Emőke

Tankó László Márton
Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola AMI Debrecen
Felkészítő tanár: Baranyai Melinda

Dicséret
Antal Zita
Bihari János Alapfokú Művészeti Iskola Abony

Kalmár Gabriella
Rácz Aladár Alapfokú Művészeti Iskola Jászapáti

Katona Bálint
Solti György Zenei AMI Budapest

Mózes Petra
Ceglédi Erkel Ferenc AMI Liszt Ferenc Nagykátai Tagintézmény

Pauk Antal
Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola AMI Debrecen
Felkészítő tanár: Fazekasné Kaszás Andrea

Szilágyi Rebeka
Kecskeméti M. Bodon Pál Alapfokú Művészeti Iskola
Felkészítő tanár: Bujdosóné Csáki Edit

Tisza Lilla
Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola AMI Debrecen
Felkészítő tanár: Illyésné Szűcs Zsuzsanna

Vajna – Bálint Hanna
„Augustin Maior” Zene- és Képzőművészeti Állami Gimnázium Szászrégen
Felkészítő tanár: György Imola Zsuzsanna
Ying Yong
Kroó György Zene- és Képzőművészeti Kőbányai AMI Budapest
Felkészítő tanár: Vajda Dorina

 

II. Korcsoport

Arany minősítést a zsűri nem adott ki!

Ezüst minősítés:

Cseppentő Lili
Szatmár AMI Mátészalka
Felkészítő tanár: Jeney Sándorné

Farkas Márk
Rácz Aladár AMI Jászapáti
Felkészítő tanár: Szepessy Katalin és Csík Laura

Bronz minősítés:
Széles Máté
Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola AMI Debrecen
Felkészítő tanár: Petrócziné Bökényi Mónika

Zongor Szabolcs
Kroó György Zene- és Képzőművészeti Kőbányai AMI-Budapest
Felkészítő tanár: Juhász Tamás

Különdíj:
Jankovity Akacija
Szabadkai Zeneiskola

Kispál Berta
Palotásy János Zeneiskola Alapfokú Művészeti Iskola Jászberény

Lőrincz Miklós
Király –König Péter Zenei AMI

Dicséret:
Berkó Barnabás
Bihari János AMI

Ferenczi Dorottya Zoé
Solti György Zenei AMI

Fu Zhicheng
Hubay Jenő Zeneiskola és AMI Budapest

Hodány Diána
Solymári Hunyadi Mátyás Német nemzetiségi Ált. Isk és AMI

Tóth Réka
Laurus AMI Szolnok

 

III. Korcsoport

Arany minősítés:
 Alács-Varró Emese
Alapfokó Zeneiskola-Topolya,Szerbia
Felkészítő tanár: Szűcs Budai Klára

Fonyódi Botond
Lisznyay Szabó Gábor AMI
Felkészítő tanár: Elláné Papp Katalin

Serbanati-Villalva-Briones Emmanuela
Augustin Maior Zene- és Képzőművészeti Állami Gimnázium-Szászrégen
Felkészítő tanár: Zanfir Doina Lavinia

Ezüst minősítés:
Balabánov Richárd
Viski Művészeti Iskola-Visk
Felkészítő tanár: Fegykó Larissza

Miszkuly Dóra Napsugár
Teleky-Wattay Művészeti Iskola-Pomáz
Felkészítő tanár: Gilice Teréz
Bronz minősítés
Papp Nóra
Kozármislenyi Alapfokú Művészeti Iskola-Kozármisleny
Felkészítő tanár: László Gábor

Türmer Katinka
Törökszentmiklósi Kodály Zoltán Alapfokú Művészeti Iskola-Törökszentmiklós
Felkészítő tanár: Egleszné Jakab Enikő

Különdíj:
Berényi Dominika
Alapfokú Zeneiskola-Magyarkanizsa

Mészáros Péter
F. Chopin Zenei Alapfokú Művészeti Iskola-Gödöllő

Dicséret:
Bocsák Ambrus Gábor
Hubay Jenő Zeneiskola és AMI-Budapest

Faragó Csillag Virág
Kecskeméti M. Bodon Pál Alapfokú Művészeti Iskola-Kecskemét

Garamszegi András Márk
Hubay Jenő Zeneiskola és AMI-Budapest

Máté Sára
Derecskei Bocskai István Általános Iskola és AMI –Derecske

Nela Hanesova
Zakladna Umlecka skola Svetozara Stracinu-Detva, Szlovákia

Pap Jerne Zsófia
Király-König Péter Zenei AMI-Szeged

Vasutova Natalie
Király-König Péter Zenei AMI-Szeged

 

 

 

 

IV. korcsoport


Kiemelt Arany minősítés:
Mrena Milán
Törökszentmiklósi Kodály Zoltán AMI
Felkészítő tanár: Hajduné Papp Erzsébet

Arany minősítés:
Dávid Roland Mózes
Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola AMI Debrecen
Felkészítő tanár: Laskay Edit

Kovács Botond
Bartók Béla AMI Vác
Felkészítő tanár: Jámborné Skripeczky Mariann

Kovács Zétény
Kodály Zoltán Ének-Zenei Ált. Isk., Gimn. és Zenei AMI Budapest
Felkészítő tanár: Végh-Bocz Réka

Ezüst minősítést nem adott ki a zsűri!
Bronz minősítés:
Kátai Hanna
Palotásy János Zeneiskola Alapfokú Művészeti Iskola Jászberény
Felkészítő tanár: Puskás Adrienn
Katarína Guttenová
Modry Kamen-i Zeneiskola Szlovákia
Felkészítő tanár: Eva Guttenová

Szemenyei Sámuel Barnabás
Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola AMI Debrecen
Felkészítő tanár: Bodóné Kiss Szabina

Különdíj
Volter Zoé
Bihari János AMI Abony

Wu Yi
Tóth Aladár AMI Budapest

Dicséret
Cap Volodimir
Harmónia AMI Szentlőrinckáta

Cseh Julianna
Király-König Péter Zenei AMI Szeged

Duzmath Izabella
Király-König Péter Zenei AMI Szeged
Halász Emese
Kozármislenyi AMI

Kuti Donát
F. Chopin Zenei AMI gödöllő

Nagy Kornél Márk
Szolnoki Bartók Béla AMI

 

 

V. Korcsoport

Arany Minősítés:
Gerhát Domonkos
Kecskeméti M. Bodon Pál AMI
Felkészítő tanár: Bujdosóné Csáki Edit

Balázs Réka
Tóth Aladár Zeneiskola AMI
Felkészítő tanár: Eckhardt Gábor

Ezüst minősítés:
Sánta Dániel
Rózsavölgyi Márk AMI Szécsényi Tagintézménye
Felkészítő tanár: Lévárdi Beáta

Bronz minősítés:
Gaál Sarolta Csenge
Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola AMI Debrecen
Felkészítő tanár: Illyésné Szűcs Zsuzsanna

Különdíj:
Agócs Mónika
Palotásy János Zeneiskola Alapfokú Művészeti Iskola Jászberény
Dicséret:
Asztalos Ádám
Derecskei Bocskai István Ált.Isk és AMI

Telek Marcell Gábor
Kozármislenyi AMI

Dani Anna Teodóra
Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola AMI Debrecen

 

FESZTIVÁLDÍJ
Serbanati-Villalva-Briones Emmanuela
Augustin Maior Zene- és Képzőművészeti Állami Gimnázium-Szászrégen
Felkészítő tanár: Zanfir Doina Lavinia

Legeredményesebb tanár:
Telek Zsuzsa – F.Chopin Zenei AMI Gödöllő
Hajduné Papp Erzsébet – Törökszentmiklósi Kodály Zoltán AMI
László Gábor – Kozármislenyi Alapfokú Művészeti Iskola
Jakab Lászlóné – Szatmár Alapfokú Művészeti Iskola – Mátészalka
Mészáros Nóra – Budapest XIII. kerületi Fischer Annie Zeneiskola AMI
Erdeiné Szőr Krisztina – Miskolci Egressy Béni – Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola
Szűcs Budai Klára – Alapfokú Zeneiskola Topolya
Elláné Papp Katalin – Lisznyay Szabó Gábor AMI Veresegyház
Zanfir Doina Lavinia – Augustin Maior Zene- és Képzőművészeti Állami Gimnázium Szászrégen
Laskay Edit – Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola AMI Debrecen
Jámborné Skripeczky Mariann – Bartók Béla AMI Vác
Végh-Bocz Réka – Kodály Zoltán Ének-Zenei Ált.Isk, Gimn. és Zenei AMI Budapest
Bujdosóné Csáki Edit – Kecskeméti M.Bodon Pál AMI
Eckhardt Gábor – Tóth Aladár Zeneiskola AMI